www.iranaudiology.com

صفحه اصلی
English  

:.: وب سایت رسمی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران :.:

قدردانی از حضور ارزشمند همکار محترم جناب آقای محمدرضا طالع در برنامه پر بیننده ماه عسل

انجمن علمی شنوایی شناسی ایران به نمایندگی از جامعه شنوایی شناسان، نهایت سپاس و امتنان خود از حضور ارزشمند، آگاهی بخش و امیدرسان همکار محترم جناب آقای محمدرضا طالع عضو هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در برنامه زنده و پر بیننده ماه عسل که در شب 28 ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش گردید را اعلام می نماید. بی شک این حضور موجب اعتلای شنوایی شناسی و خدمت رسانی هر چه بهتر به کم شنوایان این مرز و بوم خواهد بود. امید است تلاش های مشابه در حمایت از جایگاه شنوایی شناسی در رسانه ها و اطلاع رسانی عمومی به جامعه تداوم داشته باشد.

تاریخ خبر: 31 تیرماه 94

 

دکترای حرفه‌ای شنوایی شناسی راه‌اندازی شود

نایب رئیس انجمن علمی شنوایی شناسی در خصوص مقاطع تحصیلی شنوایی شناسی گفت: در زمینه شنوایی شناسی باید مقطع دکترای حرفه‌ای این رشته را راه اندازی کرد. سعید ملایری، نایب رئیس انجمن شنوایی شناسی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به پیشنهاد عملیاتی این انجمن در خصوص مقاطع تحصیلی شنوایی شناسی اظهار کرد: در زمینه شنوایی شناسی باید مقطع دکترای حرفه‌ای این رشته را راه اندازی کرد تا هم بتوان نیروهای موجود تحصیل کرده در مقطع دکترای این رشته را به کار گرفت و هم افرادی را از ابتدا در مقطع دکترای حرفه‌ای تربیت کرد. هم اکنون این مقطع در رشته شنوایی شناسی وجود ندارد.

تاریخ خبر: 30 تیر ماه 94

ادامه مطلب

 

مراقبت از شنوایی، مراقبت از سلامت شماست

روزنامه مرم سالاری (11 تیر 94): بسياري از مردم ساليانه اقدام به انجام آزمايشات و چکاپ‌هاي پزشکي مختلف مي‌کنند اما اغلب در مورد شنوايي خود نگران نيستند. بايد پرسيد آيا تابحال آزمايش شنوايي انجام داده‌ايد؟ يا آخرين باري که به متخصص شنوايي شناس مراجعه کرديد کي بوده است؟ بايد بگوييم وقت آن است که مراقبت از شنوايي‌تان را نيز به عادات مراقبت از سلامتتان اضافه کنيد.
تاریخ خبر: 20 تیرماه 94


 

قابل توجه همکاران محترم متقاضی کار در بخش طب کار

همکاران محترم متقاضی کار در بخش طب کار، خواهشمند است اطلاعیه مندرج در ادامه مطلب را ملاحظه فرمائید.

تاریخ خبر: 14 تیر ماه 94

 

 

ادامه مطلب

 

تائید انتخابات شعبه استان خراسان رضوی

پس از برگزاری موفق انتخابات شعبه استان خراسان رضوی انجمن در خردادماه 94 با حضور نماینده انجمن ها جناب آقای سیاوش گل تپه، و دریافت مستندات انتخابات و قرائت گزارش نماینده محترم، انتخابات شعبه استان خراسان رضوی مورد تائید قرار گرفت. برای کلیه همکاران منتخب هیئت مدیره آن شعبه در پیشبرد اهداف علمی و حرفه ای شنوایی شناسی، آرزوی توفیق می گردد.
تاریخ خبر: 6 تیرماه 94


 

تائید انتخابات شعبه شهرستان های استان تهران

پس از برگزاری موفق انتخابات شعبه شهرستان های استان تهران انجمن در تاریخ 31/02/94 با حضور نماینده انجمن ها جناب آقای سیاوش گل تپه، و دریافت مستندات انتخابات و قرائت گزارش نماینده محترم، انتخابات شعبه شهرستان های استان تهران مورد تائید قرار گرفت. برای کلیه همکاران منتخب هیئت مدیره آن شعبه در پیشبرد اهداف علمی و حرفه ای شنوایی شناسی، آرزوی توفیق می گردد.
تاریخ خبر: 6 تیرماه 94


 

گزارش چهارمین جشنواره دانشجویی علمی پژوهشی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران

در چهارمین جشنواره دانشجویی علمی-پژوهشی انجمن همچون سال های گذشته و بر اساس ملاک های علمی از قبل اعلام شده در وب سایت کنگره، دانشجویان و یا فارغ التحصیلان اخیر مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد، در بخش مقالات پژوهشی و انتشار کتب تخصصی در حیطه شنوایی شناسی شرکت نمودند.

تاریخ خبر: 6 تیرماه 94

 


 

ادامه مطلب
 

تائید انتخابات شعبه استان کردستان

پس از برگزاری موفق انتخابات شعبه استان کردستان انجمن در تاریخ 94/02/04 با حضور نماینده انجمن ها جناب آقای سیاوش گل تپه، و دریافت مستندات انتخابات و قرائت گزارش نماینده محترم، انتخابات استان کردستان مورد تائید قرار گرفت. برای کلیه همکاران منتخب هیئت مدیره آن استان در پیشبرد اهداف علمی و حرفه ای شنوایی شناسی، آرزوی توفیق می گردد.

تاریخ خبر: 16 اردیبهشت ماه 94

 

ادامه مطلب

 

گزارش جلسه کارگروه سراسری جامعه شنوایی شناسان ایران

جلسه کارگروه سراسری جامعه شنوایی شناسان ایران راس ساعت 8:30 روز پنجشنبه مورخ 27 فروردین 94 آغاز به کار نمود و مصوبات آن به شرح ذیل می باشد:

تاریخ خبر: 2 اردیبهشت ماه 94

 

 

 

ادامه مطلب
 

مجمع عمومی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، 30 اردیبهشت ماه

به اطلاع تمامی همکاران محترم شنوایی شناس می رساند جلسه مجمع عمومی انجمن، همزمان با چهاردهمین کنگره شنوایی شناسی ایران در روز چهارشنبه مورخ 30 اردیبشت ماه 94 در سالن همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزار می گردد. هیئت مدیره انجمن ضمن دعوت از تمامی همکاران جهت حضور در مجمع، از ایشان تقاضا می نماید حتماً "کپی کارت ملی و کپی شناسنامه" خود را همراه داشته باشند.

تاریخ خبر: 31 فروردین ماه 94

 
صفحه 1 از 32