www.iranaudiology.com

صفحه اصلی
English  

:.: وب سایت رسمی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران :.:

هفتمین کنگره آسیایی-اقیانوسیه ای اتولوژی و نورواتولوژی

به اطلاع همکاران محترم شنوایی شناس می رساند برای نخستین بار در کشور، هفتمین کنگره آسیایی-اقیانوسیه ای اتولوژی و نورواتولوژی از تاریخ 22 لغایت 24 اردیبهشت ماه 1395 در بیمارستان میلاد تهران برگزار می گردد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت کنگره به نشانی www.apon2016.com مراجعه نمایند.

تاریخ خبر: 4 شهریور ماه 94

 

برگزاری کارگاه "اصول کاندیداتوری و تجویز سمعک های دارای تکنولوژی نوین" در شهر ساری

به همت "شعبه استان مازندران" انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، کارگاه یکروزه "اصول کاندیداتوری و تجویز سمعک های دارای تکنولوژی نوین" همراه با 5 امتیاز بازآموزی ویژه کارشناسان و کارشناسان ارشد رشته شنوایی شناسی در تاریخ 12/06/94 در شهر ساری برگزار خواهد شد.

تاریخ خبر: 02 شهریور ماه 94


 

برگزاری کارگاه "اصول کاندیداتوری و تجویز سمعک های دارای تکنولوژی نوین" در شهر رشت

به همت "شعبه استان گیلان" انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، کارگاه یکروزه "اصول کاندیداتوری و تجویز سمعک های دارای تکنولوژی نوین" همراه با امتیاز بازآموزی (شناسه در سامانه: 64538) ویژه کارشناسان و کارشناسان ارشد رشته شنوایی شناسی در تاریخ 06/06/94 در شهر رشت برگزار خواهد شد.

تاریخ خبر: 25 مردادماه 94

 


 

تائید انتخابات شعبه استان یزد

پس از برگزاری موفق انتخابات شعبه استان یزد انجمن در تاریخ 15 مرداد 94 با حضور نماینده انجمن جناب آقای سیاوش ناهید گل تپه، و دریافت مستندات انتخابات و قرائت گزارش نماینده محترم، انتخابات شعبه استان یزد مورد تائید قرار گرفت. برای کلیه همکاران منتخب هیئت مدیره آن شعبه در پیشبرد اهداف علمی و حرفه ای شنوایی شناسی، آرزوی توفیق می گردد.

تاریخ خبر: 19 مرداد ماه 94

 

تائید انتخابات شعبه استان چهارمحال و بختیاری

پس از برگزاری موفق انتخابات شعبه استان چهارمحال و بختیاری انجمن در تاریخ 08 مرداد 94 با حضور نماینده انجمن جناب آقای سیاوش ناهید گل تپه، و دریافت مستندات انتخابات و قرائت گزارش نماینده محترم، انتخابات شعبه استان چهارمحال و بختیاری مورد تائید قرار گرفت. برای کلیه همکاران منتخب هیئت مدیره آن شعبه در پیشبرد اهداف علمی و حرفه ای شنوایی شناسی، آرزوی توفیق می گردد.

تاریخ خبر: 19 مرداد ماه 94

 

برگزاری کارگاه "اصول کاندیداتوری و تجویز سمعک های دارای تکنولوژی نوین" در شهر کرمانشاه

به همت "شعبه استان کرمانشاه" انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، کارگاه یکروزه "اصول کاندیداتوری و تجویز سمعک های دارای تکنولوژی نوین" همراه با امتیاز بازآموزی (شناسه در سامانه: 63760) ویژه کارشناسان و کارشناسان ارشد رشته شنوایی شناسی در تاریخ 16/05/94 در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

تاریخ خبر: 12 مردادماه 94

 


 

قدردانی از حضور ارزشمند همکار محترم جناب آقای محمدرضا طالع در برنامه پر بیننده ماه عسل

انجمن علمی شنوایی شناسی ایران به نمایندگی از جامعه شنوایی شناسان، نهایت سپاس و امتنان خود از حضور ارزشمند، آگاهی بخش و امیدرسان همکار محترم جناب آقای محمدرضا طالع عضو هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در برنامه زنده و پر بیننده ماه عسل که در شب 28 ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما پخش گردید را اعلام می نماید. بی شک این حضور موجب اعتلای شنوایی شناسی و خدمت رسانی هر چه بهتر به کم شنوایان این مرز و بوم خواهد بود. امید است تلاش های مشابه در حمایت از جایگاه شنوایی شناسی در رسانه ها و اطلاع رسانی عمومی به جامعه تداوم داشته باشد.

تاریخ خبر: 31 تیرماه 94

 

دکترای حرفه‌ای شنوایی شناسی راه‌اندازی شود

نایب رئیس انجمن علمی شنوایی شناسی در خصوص مقاطع تحصیلی شنوایی شناسی گفت: در زمینه شنوایی شناسی باید مقطع دکترای حرفه‌ای این رشته را راه اندازی کرد. سعید ملایری، نایب رئیس انجمن شنوایی شناسی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به پیشنهاد عملیاتی این انجمن در خصوص مقاطع تحصیلی شنوایی شناسی اظهار کرد: در زمینه شنوایی شناسی باید مقطع دکترای حرفه‌ای این رشته را راه اندازی کرد تا هم بتوان نیروهای موجود تحصیل کرده در مقطع دکترای این رشته را به کار گرفت و هم افرادی را از ابتدا در مقطع دکترای حرفه‌ای تربیت کرد. هم اکنون این مقطع در رشته شنوایی شناسی وجود ندارد.

تاریخ خبر: 30 تیر ماه 94

ادامه مطلب

 

مراقبت از شنوایی، مراقبت از سلامت شماست

روزنامه مرم سالاری (11 تیر 94): بسياري از مردم ساليانه اقدام به انجام آزمايشات و چکاپ‌هاي پزشکي مختلف مي‌کنند اما اغلب در مورد شنوايي خود نگران نيستند. بايد پرسيد آيا تابحال آزمايش شنوايي انجام داده‌ايد؟ يا آخرين باري که به متخصص شنوايي شناس مراجعه کرديد کي بوده است؟ بايد بگوييم وقت آن است که مراقبت از شنوايي‌تان را نيز به عادات مراقبت از سلامتتان اضافه کنيد.
تاریخ خبر: 20 تیرماه 94


 

قابل توجه همکاران محترم متقاضی کار در بخش طب کار

همکاران محترم متقاضی کار در بخش طب کار، خواهشمند است اطلاعیه مندرج در ادامه مطلب را ملاحظه فرمائید.

تاریخ خبر: 14 تیر ماه 94

 

 

ادامه مطلب

 
صفحه 1 از 32