www.iranaudiology.com

صفحه اصلی
English  

:.: وب سایت رسمی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران :.:

معاهده جهانی حقوق ارتباط (پروژه بین المللی ارتقای آگاهی از اختلالات ارتباطی)

برقراری ارتباط [1] از اساسی ترین توانمندی های انسان است. تمامی افراد برای بهره مندی حداکثری از ظرفیت های اجتماعی، آموزشی، عاطفی و شغلی خود نیاز به برقراری ارتباط دارند.

تاریخ خبر: 3 فروردین 1393

 

 

 

ادامه مطلب
 

تائید 17 امتیاز بازآموزی در سیزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران

همکار گرامی، برای ثبت نام در سیزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران با 17 امتیاز بازآموزی به سامانه آموزش مداوم (iaa.ircme.ir) تحت شناسه 37890 مراجعه فرمایید. ثبت نام برای تمامی شرکت کنندگان، سخنرانان، مدعوین، اعضای کمیته علمی و اجرایی الزامی است. تمامی گواهی ها به شرط حضور کامل طی سه روز کنگره، بصورت آنلاین و پس از خاتمه کنگره از پروفایل شخصی شما در همین سامانه قابل دریافت خواهد بود.

تاریخ خبر: 29 اسفند 1392


 

انجمن علمی شنوایی شناسی ایران به پروژه بین المللی ارتقای آگاهی از اختلالات ارتباطی پیوست

"انجمن علمی شنوایی شناسی ایران" به پروژه بین المللی ICP 2014 که توسط شش کشور با تمرکز بر مشکلات گفتار، زبان، شنوایی و بلع به منظور ارتقای آگاهی جهانی از اختلالات ارتباطی و درمان آنها شکل گرفته است، پیوست. این پروژه بین المللی بر این فرض شکل گرفته است که اگرچه ارتباط سالم اثری حیاتی بر کیفیت زندگی افراد دارد، اما اختلالات ارتباطی به عنوان یک ناتوانی مورد غفلت جهانی قرار گرفته است.

تاریخ خبر: 25 اسفند 1392

 

 

ادامه مطلب
 

بیانیه سومین سمینار چالش های حرفه ای شنوایی شناسی

نظر به برگزاری سومین سمینار چالش های شنوایی شناسان کشور که با همکاری کارگروه معتمد ، انجمن علمی شنوایی شناسی ایران و انجمن شنوایی شناسان ایران برگزار گردید. شنوایی شناسان حاضر در این سمینار با تنظیم بیانیه ذیل بر گسترش کمی و کیفی فعالیتها و انطباق روند خدمات با معیارهای علمی روز و متناسب سازی خدمات با نیازهای افراد دچار اختلالات شنوایی و احیاء حقوق این افراد بر اساس قوانین مرتبط با آنان ، تاکید نموده و بذل توجه هر چه بیشتر مسئولان امر را نسبت به مفاد آن خواهان هستند.

تاریخ خبر: 14 اسفند 1392

ادامه مطلب

 

اطلاعیه کار گروه معتمد چالش های حرفه ای شنوایی شناسی

با تشکر از استاد عالیقدر جناب آقای دکتر عبدالله موسوی که با حضورشان وسخنرانی خود بر بار معنوی سمینار بسیار بسیار افزودند و با سپاس از حضور فعال دبیر محترم بورد تخصص سرکار خانم دکتر پور بخت و اعضاء محترم بورد شنوایی شناسی وآقای فرحود شکوهی عضومحترم شورای عالی نظام پزشکی و رئیس کمیسیون نظارت سازمان نظام پزشکی که بانویدهای خود موجب دلگرمی حضار گردیدند...

تاریخ خبر: 14 اسفند 92


 

ادامه مطلب
 

دعوت به حضور در سومین سمینار چالش های حرفه ای شنوایی شناسی

هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران حضور پرشور و مسئولانه همکاران شنوایی شناس در سومین سمینار یکروزه چالش های حرفه ای شنوایی شناسی ایران (8 اسفند ماه) را ارج می نهد. بی شک با همدلی و همیاری شما فرهیخته گرامی، افق روشنی پیش روی جامعه شنوایی شناسی کشور ترسیم خواهد شد.

تاریخ خبر: 6 اسفند 1392


 

کارگاه مقاله نویسی مورخ 8 اسفند برگزار نمی گردد

به اطلاع ثبت نام شدگان کارگاه یکروزه "چگونه مقاله بنویسیم؟" مورخ هشتم اسفند ماه سال جاری می رساند با توجه به تلاقی زمانی این برنامه با سمینار چالش های شنوایی شناسی و با هدف حضور گسترده همکاران شنوایی شناس، کارگاه مقاله نویسی لغو گردیده و به تاریخ دیگری موکول می گردد. در اطلاعیه های بعدی زمان دقیق برنامه اعلام خواهد شد. وجه ثبت نام پرداختی در انجمن به نام شما محفوظ خواهد بود اما در صورت تمایل به بازپس گیری وجه ثبت نام می توانید با شماره 88929356 تماس حاصل فرمایید.

تاریخ خبر: 3 اسفند 1392


 

اعلام محل و زمان برگزاری کارگاه های 28 و 29 بهمن

به اطلاع ثبت نام شدگان کارگاه های آموزشی انجمن در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه با عناوین "توانبخشی کودک کم شنوا با گفتارنشانه دار" و "کارگاه برنامه مداخله ای فرانک(برنامه مادر-نوزاد کم شنوا)" می رساند، این کارگاه ها در محل دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی (سالن اساتید) به آدرس ولنجک، بلوار دانشجو از ساعت 8:30 الی 13 برگزار می گردد. امکان ثبت نام در روز کارگاه نیز میسر می باشد. هزینه ثبت نام برای هر روز 30 هزار تومان بوده و جهت کسب امتیاز بازآموزی، ثبت نام متقاضیان در سامانه آموزش مداوم پزشکی کشور به آدرس iaa.ircme.ir ضروی می باشد.

تاریخ خبر: 26 بهمن 1392


 

سومین سمینار چالش های حرفه ای شنوایی شناسی 8 اسفند برگزار می شود

به اطلاع همکاران علاقه مند به شرکت در "سومین سمینار چالش های حرفه ای شنوایی شناسی" می رساند این سمینار روز پنج شنبه مورخ 8 اسفندماه 92 در سالن همایش های آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب به آدرس تهران- خیابان ولیعصر- ابتدای بزرگراه نیایش- خیابان سئول- درب غربی مجموعه؛ برگزار می شود.

تاریخ خبر: 21 بهمن 1392


 

دوازدهمین همایش گفتاردرمانی ایران

بدین وسیله به اطلاع می رساند دوازدهمین همایش گفتاردرمانی ایران که ششم تا هشتم اسفندماه 1392 دردانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می گردد برای همکاران محترم شنوایی شناس 10.5 امتیاز بازآموزی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت iranslpcongress.uswr.ac.ir  مراجعه فرمائید.

تاریخ خبر: 19 بهمن 1392


 

 
صفحه 1 از 25