www.iranaudiology.com

صفحه اصلی
English  

:.: وب سایت رسمی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران :.:

اطلاعیه شماره 4 انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در خصوص انتخابات هیئت مدیره

به استحضار همکاران محترم می رساند با توجه به ثبت نام اندک کاندیدهای انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، و ایرادات وارده از سوی کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی، مهلت ثبت نام و اعلام کاندیداتوری برای مرتبه دوم تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه 95 تمدید می گردد.

تاریخ خبر: 29 فروردین 95

 

 

ادامه مطلب
 

اطلاعیه شماره 3 انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در خصوص انتخابات هیئت مدیره

به استحضار همکاران محترم می رساند پیرو اعلام های قبلی مبنی بر کاندیداتوری عضویت در هیئت مدیره و بازرس انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، پس از بررسی مدارک، مستندات، سوابق و برنامه های ارسالی از سوی داوطلبین، صلاحیت افراد ذیل بعنوان کاندید احراز گردیده است.

تاریخ خبر: 24 فروردین 1395


 

ادامه مطلب
 

اطلاعیه شماره 2 انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در خصوص انتخابات هیئت مدیره

به استحضار همکاران محترم می رساند طبق تصمیم گیری کمیته منتخب برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران، به منظور مشارکت حداکثری همکاران واجد شرایط در انتخابات، مهلت اعلام کاندیداتوری به مدت 48 ساعت تمدید می گردد.

تاریخ خبر: 25 اسفند ماه 94

 

 

ادامه مطلب
 

اطلاعیه شماره 1 انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در خصوص انتخابات هیئت مدیره

با توجه به پایان دوره قانونی هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در اردیبهشت ماه سال 95 بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم انجمن علمی شنوایی شناسی ایران می رساند که مجمع عمومی فوق العاده این انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیئت مدیره در تاریخ 29/02/1395 همزمان با پانزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران در هتل المپیک تهران، راس ساعت 11 صبح برگزار خواهد شد.

تاریخ خبر: 11 اسفند 94

 

ادامه مطلب

 

پیام تسلیت انجمن علمی شنوایی شناسی ایران به مناسبت درگذشت فرزند برومند جناب آقای دکتر ابراهیمی

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

استاد گرانقدر جناب آقای دکتر اسماعیل ابراهیمی

رئیس محترم دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی ایران

هیئت مدیره انجمن علمی شنوایی شناسی ایران از طرف جامعه شنوایی شناسی کشور، درگذشت نابهگام فرزند برومند آن استاد ارجمند را به حضرتعالی و خانواده داغدارتان تسلیت عرض نموده و خود را شریک آن غم بزرگ می داند. انجمن علمی شنوایی شناسی ایران برای آن فقید سعید، علو درجات و برای بازماندگان و بستگان صبر مسئلت می نماید.

تاریخ خبر: 25 دی ماه 1394

 

اصلاح قوانین بیمه سلامت در پرداخت هزینه سمعک

با کمال مسرت به استحضار همکاران محترم می رساند قوانین بیمه سلامت کشور مطابق با خواست انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در جهت پذیرش صورتحساب هزینه سمعک (فاکتور) از سوی شنوایی شناسان به رسمیت شناخته شد. از مهمترین موارد اصلاح شده می توان به موارد ذیل اشاره نمود:1. صدور تائیدیه و گواهی استفاده از سمعک توسط شنوایی شناس، 2. در مواردی که سمعک در دفاتر ارزیابی شنوایی تجویز و ارایه گردیده است، صرفا گواهی دریافت هزینه سمعک روی سربرگ کلینیک به همراه مهر کلینیک و شنوایی شناس کفایت می کند (برگه معتبر خرید از دفاتر شنوایی شناسی) و نیازی به فاکتور شرکت و کالای پزشکی نخواهد بود. 3. برای نخستین بار، امکان پرداخت هزینه تجویز سمعک دوگوشی در نوزادان و کودکان تا 6 سالگی (به صلاحدید و تائید شنوایی شناس) میسر گردیده است.

تاریخ خبر: 22 دی ماه 94

 

ادامه مطلب

 

بیمه خدمات درمانی سازمان نیروهای مسلح

به استحضار همکاران محترم شنوایی شناس می رساند صدور فاکتور سمعک جهت بیمه سازمان نیروهای مسلح بدون نیاز به کد اقتصادی (طبق موارد مندرج در نامه پیوست) در کل کشور امکان پذیر شده است. انجمن علمی شنوایی شناسی ایران ضمن تبریک این موفقیت به همکاران گرامی، نهایت سپاس و قدردانی خود را از همکاران ارجمند هیئت مدیره "شعبه شهرستان های استان تهران" که در پیگیری و به ثمر رساندن این امر نقش ویژه ای ایفا نمودند، بعمل می آورد.

تاریخ خبر: 22 دی ماه 94

 

ادامه مطلب

 

کارگاه یکروزه "فناوری های نوین سمعک و وسایل کمک شنوایی" در شهر تبریز

به همت شعبه استان آذربایجان شرقی انجمن، کارگاه یکروزه "فناوری های نوین سمعک و وسایل کمک شنوایی" برخوردار از 4.75 امتیاز بازآموزی ویژه کارشناسان شنوایی شناسی به تاریخ 30 بهمن ماه در محل هتل بین المللی شهریار تبریز برگزار خواهد شد. همکاران محترم به منظور ثبت نام در سامانه، خواهشمند است با مراجعه به آدرس iaa.ircme.ir (سامانه آموزش مداوم انجمن علمی شنوایی شناسی ایران) با شناسه 70513 در این برنامه ثبت نام نمایند. همچنین خواهشمند است وجه ثبت نام به شماره حساب انجمن علمي استان آذربايجان شرقي نزد بانك ملت شعبه پزشكان شمس به شماره ٥٣١٨٥٧٨١٠٠ یا شماره کارت 6104337901352797 واریز گردد.

تاریخ خبر: 22 دی ماه 94

 

موفقیت شعبه استان البرز در احقاق حقوق شنوایی شناسان ایران

نمونه ای از موفقیت های شعب استانی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در احقاق حقوق شنوایی شناسان ایران و جلوگیری از دخالت صنوف غیرمتخصص در امور پزشکی را در ادامه مطلب ببینید. انجمن علمی شنوایی شناسی ایران نهایت سپاس و قدردانی خود را از همکاران ارجمند هیئت مدیره شعبه استان البرز اعلام می نماید.

تاریخ خبر: 22 دی ماه 94

 

ادامه مطلب

 

موفقیت شعبه استان اصفهان در احقاق حقوق شنوایی شناسان ایران

نمونه ای از موفقیت های شعب استانی انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در احقاق حقوق شنوایی شناسان ایران و تثبیت جایگاه همکاران در امر غربالگری شنوایی را در ادامه مطلب ببینید. انجمن علمی شنوایی شناسی ایران نهایت سپاس و قدردانی خود را از همکاران ارجمند هیئت مدیره شعبه استان اصفهان اعلام می نماید.

تاریخ خبر: 22 دی ماه 94

 

ادامه مطلب
 
صفحه 1 از 35