www.iranaudiology.com

صفحه اصلی
English  

دوازدهمین کنگره بین المللی شنوایی شناسی ایران

www.aud2013.com


دعوتنامه


همکاران گرامی، دوستان عزیز؛

مفتخر هستیم که از طرف کمیته برگزار کننده دوازدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران، صمیمانه از شما دعوت نماییم تا در این کنگره عظیم و بین المللی که در تاریخ 12-10 اردیبهشت ماه سال 1392 در مرکز آفرینش های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران و با حمایت دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و سازمان های مرتبط برگزار می گردد شرکت نمایید.


طبق رسم سالیان گذشته، تلاش خواهیم نمود تا بالاترین کیفیت علمی و مشارکت همه جانبه همکاران شنوایی شناس را به منصه ظهور برسانیم. کمیته علمی برنامه ای را سازماندهی نموده است که تمامی حوزه های کلیدی شنوایی شناسی در آن پوشش یافته و سعی خواهد شد تا ارتباط دوجانبه ای بین شنوایی شناسان بالینی و دانشمندان تراز اول بین المللی برقرار گردد.


برنامه علمی کنگره مشتمل بر دوره های آموزشی کوتاه مدت، سخنرانی های آزاد، سخنرانی مهمانان درجه اول بین المللی، کارگاه ها، تازه های تکنیکی و ارایه پوسترهای علمی می باشد. با به هم پیوستن همکاران شنوایی شناس داخلی و مهمانان و مشارکت کنندگان منطقه ای و بین المللی، این کنگره متمایز، فرصتی بی بدیل برای گفتگوهای علمی فراهم خواهد نمود. علاوه بر برنامه های علمی، نمایشگاه جانبی تجهیزات شنوایی شناسی با حضور تمامی شرکت ها، امکان آشنایی با آخرین محصولات کمپانی ها و پیشرفت های صورت گرفته در تجهیزات شنوایی شناسی را فراهم می نماید.


امیدواریم شاهد حضور تمامی شما عزیزان در این کنگره بین المللی که به باور ما برنامه ای بسیار موفق و تاثیرگذار خواهد بود باشیم. منتظر حضور شما همکار گرامی و خانواده محترمتان در دوازدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران هستیم تا با یاری هم، این گردهمایی را به موفقیت و وحدتی بزرگ برای جامعه شنوایی شناسی تبدیل نماییم. باور داریم که این کنگره را ارزشمند و لذت بخش خواهید یافت.

منتظر دیدارتان هستیم!


دکتر زهرا جعفری (دبیر علمی)            محسن احدی (دبیر اجرایی)